مدیرتور24

من بابک اشرف سمنانی در سال ۱۳۸۷ به عنوان مهندس ساخت و تولید در شرکت تجیران (شرکت تولید کننده قطعات خودرو ) مشغول به کار شدم، در سال ۱۳۸۸ پس از حادثه در کار و آسیب دیدگی شدید وارد شغل بازاریابی و فروش کالاهای صنعتی و از سال ۱۳۹۶ وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ در حوزه های تخصصی طراحی وب سایت، طراحی باشگاه مشتریان و …شدم، در آن هنگام در کنار کار در دوره های تخصصی مربوط با یازاریابی و فروش نیز فعالانه شرکت نمودم، سالها بعد با ادامه تحصیل در رشته کارشناسی ارشد کسب و کار (MA) فارغ التحصیل و مجددا به دلیل معدل بالا و پایان نامه ممتاز به عنوان استعداد درخشان در دوره دکتری مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی (MBA) در دانشگاه پذیرفته شدم ، در ادامه افتخار همکاری به عنوان مدیر بازاریابی با شرکت مختلف از جمله ماشینهای صنعتی دارالکترونیک ، پیشرو الکتروپمپ . تدابیر پمپ وینا(زیرمجموعه گروه صنعتی پند) همکاری داشتم لازم به ذکر است پس از گذراندن دوره پیش رفته دیجیتال مارکتینگ پیشرفته از دانشگاه صنعتی شریف با همکاری جمعی از بهترین کارشناسان دیجیتال مارکتینگ شناخته شده با تاسیس مجموعه منتور۲۴ افتخار همکاری با بسیاری از کسب و کار ها در صنایع مختلف را داشته ایم

خدمات MENTOR24

منتور24، یک شرکت دیجیتال مارکتینگ و مشاوره کسب و کار است با سالها تجربه در این حوزه، به ارایه خدمات حرفه ای و با کیفیت به مشتریان خود می پردازد. این شرکت تلاش دارد تا با ارائه راهکارهای مدرن و نوآورانه، به کسب و کارها کمک کند تا رشد و توسعه پایداری داشته باشند.
یکی از خدمات اصلی شرکت ما، مشاوره کسب و کار است که به صورت حضوری یا آنلاین با مشتریان همکاری می کنیم تا بهبود عملکرد و استراتژی کسب و کار آنها را پیشنهاد دهیم. این خدمات شامل تحلیل بازار، برندینگ، مشاوره بازاریابی و فروش، طراحی وب سایت و همچنین راه اندازی باشگاه مشتریان قرار دارد.
همچنین، از جمله خدمات ما در حوزه دیجیتال مارکتینگ می توان به سئو، تبلیغات آنلاین، مدیریت شبکه های اجتماعی و تحلیل داده ها اشاره کرد. تیم ما از افراد با تخصص منحصر به فرد و تجربه بالا تشکیل شده است که با بهره گیری از تازه ترین روش ها و ابزارهای دیجیتال، به بهبود دیدی برندها در بازار کمک می کنند.
ما با افتخار مشتریان خود را به عنوان همکاران و همراهان خود می دانیم و بر این باوریم که موفقیت ما به موفقیت آنها مرتبط است، با رویکرد منتور24، مشتریان ما قادر خواهند بود تا بهبود عملکرد کسب و کار خود را تجربه کنند و به رقابتی ترین برندها در بازار تبدیل شوند. تمام تلاش ما بر این است که با ارائه خدمات با کیفیت و مشاوره های حرفه ای، به مشتریانمان کمک کنیم تا به اهداف و موفقیت خود دست یابند.

برخی از مشتریان ما

ماشین سازی آیینی
فروشگاه اینترنتی مارکت 15
شرکت پرشیارایا
شرکت به پالایش سبز آناهیتا
شرکن پمپ ویتو
شرکت پمپ وینا
فروشگاه اینترنتی کلمن شاپ
شرکت ره آورد صبح امید ( گرینلی)